Szukasz mieszkania w Rumi lub Redzie?

Zadzwoń: 691 188 090

Leśne Tarasy - opis inwestycji

Osiedle "LEŚNE TARASY" to pierwsza inwestycja MAT-BUD RUMIA na terenie miasta Redy.

"LEŚNE TARASY" to inwestycja przygotowana z myślą o tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta. Proponujemy Państwu komfortowe i nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy. Dogodna komunikacja z centrum miasta, Rumią, Wejherowem i Trójmiastem w świetle nowej inwestycji drogowej na terenie miasta Reda, dworca SKM jak i otoczenie lasów wpłynie znacząco na komfort i wygodę mieszkania.

Na ponad 2,5 hektarowym terenie inwestycji powstanie ponad trzydzieści trzypiętrowych budynków. Kameralny charakter inwestycji podkreśla fakt, iż w każdym budynku znajduje się tylko 6 mieszkań.

Mieszkania Reda

Doświadczenie jakie MAT-BUD RUMIA nabrał podczas dotychczasowej pracy na rynku budowlanym pozwala dopasować naszą ofertę do najbardziej wymagających klientów. Projekt przewiduje mieszkania o szerokiej gamie metraży. W ofercie naszej istnieje również możliwość łączenia lokali mieszkalnych, a także dowolna aranżacja układu mieszkań wraz z wyborem wyposażenia dodatkowego. Wszystkie lokale posiadają balkony, a ostatnia kondygnacja zawiera również antresole. W podziemiu budynków usytuowane zostały garaże i komórki lokatorskie.

W ramach zagospodarowania teren zaprojektowano: drogę pieszo-jezdną, chodniki, place zabaw oraz tereny zielone z roślinnością niską i wysoką połączone z lasem.

"LEŚNE TARASY" to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Nie ulega wątpliwości, iż dużym atutem lokalizacji jest bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz widok na Rezerwat Beka i zatokę Pucką. Usytuowanie osiedla pozwala na bezproblemowy i szybki dojazd do wszystkich dzielnic miasta. Doskonałe tereny rekreacyjne, niebanalny projekt, bliskie sąsiedztwo lasów oraz dobrze rozwinięta infrastruktura daje gwarancję spokoju i lepszej jakości życia.

Aktualności

Biuro Sprzedaży nieczynne w soboty

Dodano: 22 maja 2018

Informujemy, że w maju
biuro sprzedaży mieszkań w każdą sobotę będzie nieczynne.
Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową.

Przystań Rumia - nowe budynki już w sprzedaży

Dodano: 9 października 2017

Uruchamiamy do sprzedaży kolejne budynki na Przystani Rumia. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej!

Współtworzymy wizję miasta

Pomożemy Ci dokonać wyboru

Tel. 781 188 090
Tel. 691 188 090

aneta@matbudrumia.pl
sylwia@matbudrumia.pl

Poproś o kontakt i przedstawienie oferty

wyślij
 
MAT-BUD RUMIA Mieszkania Rumia Mieszkania Reda Kontakt Ochrona Danych Osobowych

ul.Dąbrowskiego 147
84-230 Rumia
+48 691 188 090
+48 781 188 090