Szukasz mieszkania w Rumi lub Redzie?

Zadzwoń: 691 188 090

O firmie

MAT-BUD RUMIA to firma od lat działająca na rynku budowlanym, tworzymy energooszczędne i przyjazne dla mieszkańców budynki wielorodzinne oraz jednorodzinne.
Wykorzystujemy najnowocześniejsze, sprawdzone rozwiązania. Czerpiemy z doświadczeń najlepszych firm na rynku, działamy w przemyślany sposób starannie przygotowując się do każdej inwestycji.
Szczególny nacisk kładziemy na estetykę wykonania, zastosowanie najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii. W fazie projektowania nasza uwaga zwrócona jest w szczególny sposób na funkcjonalność oraz energooszczędność budynków.

Stoisko Mat-Bud Rumia na targach Wiodącym celem naszej działalności, od początku jej istnienia, jest budowa dobrego wizerunku firmy. Rzetelność, jakość obsługi, oraz atrakcyjność oferty umożliwiły nam nieoczekiwany rozwój, dając klientom duże poczucie bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo inwestycji to dla nas priorytetowa sprawa, dlatego współpracujemy z mocnymi partnerami finansowymi a do projektu angażujemy sprawdzonych kontrahentów posiadających duże doświadczenie na rynku oraz liczne rekomendacje.

Nasze inwestycje powstają na działkach, które są własnością MAT-BUD RUMIA.

Spółka MAT-BUD RUMIA została założona przez zespół osób, które dzięki swej wieloletniej i zakrojonej na szeroką skalę działalności zdobyły bogate doświadczenie.

Nasza misja to kreowanie przyjaznej przestrzeni życia. Bardzo istotne jest zagospodarowanie przestrzeni w poszanowaniu dla praw przyrody oraz wykorzystanie jak najbardziej pro - ekologicznych rozwiązań. Zatrudniamy zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy z pasją i kreatywnością podchodzą do swojej pracy, począwszy od najlepszych architektów, inspektorów nadzoru, po ekipy budowlane. Dopełnieniem jest sprawnie działające biuro sprzedaży.

Doświadczenie, uczciwość i pasja to podstawowe wartości dla właścicieli i pracowników...

Aktualności

Biuro Sprzedaży nieczynne w soboty

Dodano: 22 maja 2018

Informujemy, że w maju
biuro sprzedaży mieszkań w każdą sobotę będzie nieczynne.
Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową.

Przystań Rumia - nowe budynki już w sprzedaży

Dodano: 9 października 2017

Uruchamiamy do sprzedaży kolejne budynki na Przystani Rumia. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej!

Współtworzymy wizję miasta

Pomożemy Ci dokonać wyboru

Tel. 781 188 090
Tel. 691 188 090

aneta@matbudrumia.pl
sylwia@matbudrumia.pl

Poproś o kontakt i przedstawienie oferty

wyślij
 
MAT-BUD RUMIA Mieszkania Rumia Mieszkania Reda Kontakt Ochrona Danych Osobowych

ul.Dąbrowskiego 147
84-230 Rumia
+48 691 188 090
+48 781 188 090